<Voucher/>

Voucher

Voucher na wybrany kurs dla Twojego dziecka, chrześniaka, wnuczki czy młodszej siostry – to nie zwykła kartka papieru, ale szczególna forma prezentu. Dlaczego? Bo w tej jednej „kartce” podarowujesz jednocześnie bardzo wiele:

Jeśli jesteś zainteresowany/-a vocherem na zajęcia napisz do nas! Komunia, Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka – to świetna okazja do podarowania magicznego vouchera.

Voucher jest personalizowany – nadrukowujemy imię (lub imię i nazwisko) obdarowywanego lub inne treści w zależności od życzeń zamawiających 😉 Odpowiednio zapakowany voucher wysyłamy kurierem na wskazany adres lub do wybranego Paczkomatu, można go także odebrać osobiście w Pracowni. Pokrywamy koszty wysyłki. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.

W wiadomości prosimy zawrzeć koniecznie: ilość voucherów, wybrany wzór, imię lub imię i nazwisko osoby obdarowanej, informację, jak chcesz odebrać voucher oraz numer telefonu do kontaktu z nami.

Zadzwoń do nas:

(+48) 792 538 833

Adres:

Lubicz 24/8,
31-504 Kraków

Adres e-mail:

<formularz/>

Napisz do nas:

Po wysłaniu formularza, zawarte w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz w ramach dalszej korespondencji dotyczącej tego zapytania. Administratorem danych osobowych jest Cyberpaka. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.