<kilka_słów_o_nas/>

O nas

<o_nas/>

O nas w liczbach

28

zestawów klocków

do nauki programowania

6

utalentowanych trenerów

w różnych specjalizacjach

20

kursów z programowania

i grafiki co semestr

<ludzie/>

Ekipa Cyberpaki:

Uczymy tego, co daje nieskończone możliwości, w świecie, który jest zmienny i nieprzewidywalny. Przygotowujemy do zawodów, które nie istnieją. Dzięki kompetencjom informatycznym, a także kreatywności, poczuciu sprawstwa i logicznemu myśleniu – Twoje dziecko zbuduje pod naszym okiem solidną bazę na przyszłość.

Poznaj ekipę Cyberpaki!

<ekipa_Cyberpaki/>

O nas

Dominik Starzyk

Dominik to nasz spec od Unity, w Cyberpace od ponad roku. Edukator, trener, programista. Pasjonat nauczania, niezależnie od wieku tego, kto chce się uczyć. W życiu zawodowym wspiera
i mentoruje osoby dorosłe, które stawiają pierwsze kroki w IT; prowadzi również zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Za swoją zawodową misję uważa szerzenie wiedzy i podnoszenie umiejętności w zakresie kompetencji cyfrowych, a za podstawowe narzędzie pracy – kreatywność. W wolnych chwilach realizuje się jako fan gamedev’u i entuzjasta gier cyfrowych wszelkiej maści niezależnie od gatunku czy platformy.

Kamila Chęcińska

Kamila zaraża swoją pasją do programowania od pierwszego dnia istnienia Cyberpaki. Jako fanka języków C++ i Python chętnie dzieli się wiedzą z uczestnikami różnych edukacyjnych inicjatyw. Wierzy, że programować może każdy i bez względu na wiek, może czerpać z tego ogromną radość. Obecnie Kamila próbuje swoich sił z Arduino i liczy, że niebawem stworzy swój własny system rozpoznawania znaków Polskiego Języka Migowego, np. w celu sterowania mechanizmami w domu. Byłby to nowoczesny system dedykowany osobom Głuchym, których język i kultura fascynują Kamilę od dawna. Obecnie realizuje doktorat na Akademii Górniczo-Hutniczej oddając się swojej drugiej wielkiej pasji, jaką jest inżynieria materiałowa.

Bartosz Kosiński

Bartosza można określić jako dydaktycznego guru i eksperta od łączenia: klasycznych metod edukacyjnych z nowymi technologiami; ważnych i rozbudowanych zagadnień programistycznych z atrakcyjną i wciągającą formą, młodych i ambitnych kursantów z pasją do tworzenia. Na co dzień trener kompetencji cyfrowych i twórca licznych projektów edukacyjnych, kierownik kadry trenerskiej w Stowarzyszeniu Edukacji Pozaformalnej „Meritum”. W 2018 roku Bartosz znalazł się na liście 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce.
Z Cyberpaką od początku jej powstania: jako mentor/ superwizor kadry trenerskiej i edukator na warsztatach z programowania
i grafiki. Gość na licznych konferencjach branżowych, a także youtubowych salonach.

Mirosław Bohatkiewicz

Mirek współpracuje z Cyberpaką od pierwszego dnia powstania Pracowni, a nawet wcześniej, bo to on przygotowywał pierwsze scenariusze zajęć z robotyki, na podstawie których prowadziliśmy nasze pierwsze zajęcia. To już 5 lat temu! Mirek na co dzień programuje w firmie telekomunikacyjnej i uczy Javy w Cyberpace. Po ukończonej mechatronice na AGH nadal studiuje (obecnie Game Design na krakowskiej WSE), w nadziei na stworzenie nowej gry z klocków Lego i nieumytych kubków kawy (jedno i drugie ma w nadmiarze, brakuje tylko gry). W przerwach od tych arcytrudnych wyzwań sprawdza, gdzie na świecie trawa jest bardziej zielona, a powietrze ciemniejsze od krakowskiego w sezonie grzewczym – póki co bez skutku. Udało mu się już pracować
w zawodzie marzeń – uczyć układać i programować klocki Lego zarówno dzieci jak i dorosłych.

Urszula Jarosz

Ula znana jest wśród naszych kursantów głównie z tego, że jak nikt inny „umie w Minecrafta”. Z wykształcenia matematyczka po krakowskiej Politechnice, z pasji informatyczka i programistka.
Od ponad 10 lat prowadzi regularnie zajęcia dla dzieci,
młodzieży i osób dorosłych podnosząc ich kompetencje cyfrowe m.in. w zakresie grafiki komputerowej, programowania
i cyberbezpieczeństwa. Z nami w Cyberpace od 4 lat: uczy, wspiera
i edukuje podczas spotkań z rodzicami czy webinarów. Wierzy, że człowiek uczy się przez całe życie, sama zatem nieustannie wyszukuje okazje do zdobywania nowej wiedzy, a liczba odbytych kursów, szkoleń, konferencji już dawno przestała być policzalna. W czasie wolnym lubi czytać książki fantastyczno-naukowe i komiksy, zagorzała fanka Sherlocka Holmesa i Avengersów. Prywatnie mama 2 synów.

Marzena Milanowska

Właścicielka Cyberpaki – edukatorka, entuzjastka wykorzystania nowych technologii w edukacji, prezeska Stowarzyszenia Edukacji Pozaformalnej „Meritum”, wolontariuszka; na co dzień kieruje licznymi inicjatywami edukacyjnymi i zarządza „cyberpakowym światem”. Interesuje się neurodydaktyką. Marzy o świecie, w którym szeroko pojęta edukacja dzieci i młodzieży byłaby numerem jeden w życiu dorosłych.

<dni_otwarte/>

Poznaj nas podczas dni otwartych!

Chcesz zobaczyć kim jesteśmy i jak pracujemy? Poznaj nas podczas bezpłatnych i niezobowiązujących zajęć pokazowych.

<newsletter/>

Subskrybuj nasz Newsletter:

Dni Otwarte 2023

Zapisu można dokonać telefonicznie: pod numerem tel. 792-538-833, mailowo: kontakt@cyberpaka.pl lub wypełniając poniższy formularz:

Lista rezerwowa