<faq/>

Często zadawane pytania

Wszystkie zajęcia organizowane przez Cyberpakę odbywają się w naszej własnej pracowni na ul. Lubicz 24/8 w Krakowie lub online za pośrednictwem komunikatora Meet.

Kursy i warsztaty prowadzone są w oparciu o metody edukacji pozaformalnej. Zadania, które wykonują uczestnicy facylituje trener, który tłumaczy i wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Na kursach nie brakuje twórczych dyskusji, dochodzenia do rozwiązania metodą prób i błędów, pracy zespołowej, a przede wszystkim wolności w podejmowaniu decyzji. Na zajęciach nie ma czasu na nudę – w programowaniu chodzi o kreatywność, o wymyślanie, a nie kopiowanie gotowych rozwiązań.

Na kursach z programowania chodzi o coś więcej niż tylko nabycie konkretnej umiejętności, jaką jest programowanie. Zajęcia z programowania uczą analitycznego myślenia, stosowania kreatywnych rozwiązań, odnajdywania błędów i ich poprawiania. Dają poczucie sprawstwa, budują wiarę we własne możliwości, rozwijają pasje wokół takich dziedzin jak informatyka, mechanika, inżynieria, mechatronika, cybernetyka i wiele innych. Pozwalają zrozumieć, jak działają maszyny, przybliżają świat nowych technologii.

Kursy i warsztaty odbywają się w grupach max. 8 – osobowych, zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i online.

Na kursach stacjonarnych korzystamy z własnego sprzętu, Pracownia jest w pełni wyposażona w komputery, tablety, tablety graficzne, roboty etc. wraz z odpowiednim oprogramowaniem, które są nam potrzebne do prowadzenia efektywnych zajęć.

Czego potrzebuje dziecko, by brać udział w zajęciach online?

Nie, nie trzeba. Wszystkie zajęcia zarówno te z programowania jak i grafiki są prowadzone w oparciu o konkretne programy, ale wybieramy te typu open source, co oznacza, że ich wykorzystywanie jest bezpłatne dla wszystkich.

Dni Otwarte 2023

Zapisu można dokonać telefonicznie: pod numerem tel. 792-538-833, mailowo: kontakt@cyberpaka.pl lub wypełniając poniższy formularz:

Lista rezerwowa