#codajeminecraft

Minecraft – głupia, kanciasta gra czy najlepszy nauczyciel anglika, matmy i programowania?

Masz już dość, kiedy Twój młody (lub Twoja młoda) ciągle o tym gadają? Minecraft. Słyszysz to słowo w domu codziennie. Wielokrotnie. Twoje dziecko jest fanem albo fanką gry i chce w nią grać ciągle. Praktycznie każdego dnia w domu odbywa się wojna o Minecrafta. Chcesz już wyrzucić komputer z Minecraftem za okno…

STOP! Możesz pozbyć się najlepszego nauczyciela matematyki, języka angielskiego i programowania!

Podczas 3-dniowego bezpłatnego wyzwania dla Ciebie i dziecka pokażemy Ci, jak można wykorzystać Minecrafta do nauki i zaoszczędzić na korepetycjach! 

Start wyzwania: 16 lutego 2023 r.

Co na Was czeka w wyzwaniu #codajeminecraft?

3 dni nauki i dobrej zabawy w świecie Minecraft wspólnie z Twoim dzieckiem.

Proste i przyjemne (nie mylić z nudne i bezwartościowe) interaktywne ćwiczenia do wykonania z dzieckiem, które trafią wprost do Twojej skrzynki mailowej (zero instalacji i technicznych trudności).

Video z podsumowaniem, które sprawi, że inaczej spojrzysz na Minecrafta.

Znajdziesz odpowiedzi na 3 pytania:

Omówimy 3 zagadnienia:

Po co masz wziąć udział w wyzwaniu?

Minecraft może dać Twojemu dziecku możliwości efektywnej nauki – ale potrzeba do tego specjalnej obudowy. Chcesz dowiedzieć się, jak może to wyglądać? Dzięki wyzwaniu zobaczysz efekty celowej edukacji, która odbywa się świecie, które Twoje dziecko po prostu uwielbia.

 

To doświadczenie, które nic nie kosztuje.
 
Matematyka? Programowanie? Język angielski? – tak, te dziedziny można rozwijać dzięki mądremu wykorzystaniu gry Minecraft i to chcemy Ci pokazać.

Prosto, bez technicznego i metodologicznego bełkotu. Czysta zabawa!

Jak wygląda wyzwanie?

Codziennie, przez 3 dni od 16 marca 2023 r. o godz. 19:00 otrzymasz na swoją skrzynkę mail od nas, który przekieruje Cię do specjalnej, interaktywnej strony z ćwiczeniami do wykonania ze swoim dzieckiem. Nie musisz niczego instalować. Wystarczy, że usiądziesz przed komputerem ze swoją pociechą i działacie!

Otrzymasz też video podsumowujące z informacjami: co się wydarzyło, dlaczego i po co. 

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, być może tak jak my lubisz niespodzianki 😊 

A jeśli nie lubisz, o nic się nie martw – video będzie krótkie i bardzo treściwe 😉

Wahasz się?

Trochę faktów:

Uczymy się najskuteczniej kiedy coś wywołuje nasze pozytywne emocje – dzieci dzięki graficznej wizualizacji w grze widzą efekty swojej pracy, co daje im radość, satysfakcję z wykonanej pracy, wzmacnia poczucie sprawstwa.

Uczymy się najskuteczniej kiedy rozumiemy po co to robimy – dla dzieci większość zadań szkolnych z matematyki jest zbyt abstrakcyjna i nie znajdują w nich odzwierciedlenia rzeczywistości, a w Minecrafcie jest inaczej – działania matematyczne mogą wpływać na to, co się dzieje w grze. Mamy działanie i bardzo konkretny efekt. Tu i teraz.

Uczymy się najskuteczniej kiedy mamy możliwość eksperymentowania, próbowania, popełniania błędów. Środowisko Minecraft pozwala na wręcz nieskończoną liczbę eksperymentów, prób i błędów, które sprawiają, że czas przed komputerem nie idzie na marne.

Dlaczego ja i Cyberpaka?

Od 7 lat jako Cyberpaka wspieramy dzieci i młodzież w rozwoju różnych talentów, przekuwając ich pasje i zainteresowania w bardzo konkretne umiejętności. Uczymy do zawodów, które jeszcze nie istnieją, dając biegłość w nowych technologiach.  Czas przed komputerem nie jest zmarnowany. Dzięki naszej pracy niejedno dziecko odnalazło swoje mocne strony.

0
lat na rynku
0 /5
ocena na Google
0 +
zadowolonych uczniów

Zobacz, co o naszych zajęciach mówią klienci:

O autorce wyzwania #codajeminecraft

Urszula Jarosz

Nazywam się Urszula Jarosz i jak to mówią młodzi “umiem w Minecrafta”. Korzystam z tego świata ucząc dzieci podstaw programowania w Cyberpace

Szkolę z tego narzędzia nauczycieli informatyki podróżując po całej Polsce. Jestem współautorką innowacji w edukacji, która pokazuje nauczycielom ze szkół podstawowych jak wykorzystywać MEE (Minecraft Education Edition) na lekcjach różnych przedmiotów. Jestem ekspertką z certyfikatem Microsoft, edukatorką z 15-letnim doświadczeniem, matematyczką i programistką. Uwielbiam uczyć i dedykowałam temu całe swoje życie zawodowe. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, a jeden z nich już kiedyś oszalał na punkcie Minecrafta 😉

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wyzwaniu!

Zadbaj o potencjał swojego dziecka i zapisz się na wyzwanie!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dni Otwarte 2023

Zapisu można dokonać telefonicznie: pod numerem tel. 792-538-833, mailowo: kontakt@cyberpaka.pl lub wypełniając poniższy formularz:

Lista rezerwowa