Czy Twoje nastoletnie dziecko ma artystyczne zacięcie i być może martwisz się, co będzie robić w przyszłości? Jaką znajdzie pracę?

Czy zastanawiasz się, jakwykorzystać jej/jego potencjał?

Jeśli Twoje nastoletnie dziecko (14+) to typ artystyczny:  rysuje, maluje, tworzy komiksy lub animacje – to przestań się bać. To superumiejętności i talenty – o ile zadbasz o nie już teraz. W obecnych czasach potencjał Twojego dziecka może mu dać wejście do świata większego niż Hollywood! O czym mowa? O świecie gier komputerowych, gdzie jest miejsce na jej/jego talent!  Chodź na webinar – opowiem Ci o tym więcej!


Nazywam się Dominik Starzyk i pokażę Ci jak rozwijać artystyczne zdolności nastoletniego dziecka przy użyciu bezpłatnych narzędzi cyfrowych. Na co dzień pracuję w kameralnej, krakowskiej Pracowni, gdzie rozwijamy cyfrowo dzieci i młodzież.

Czy kiedyś Twoje dziecko rysowało, ale z jakiegoś powodu przestało?

Czy być może dalej rysuje, nawet wygrywa konkursy plastyczne, ale nie wiadomo jak ukierunkować te zdolności?

Czy chciałabyś/
chciałbyś wspomóc swoje nastoletnie dziecko w rozwoju, ale nie wiesz jak to zrobić?

Czy zastanawiasz się, jak wykorzystać talent Twojego dziecka, który być może leży poza podstawą programową?

Co zrobić, jeśli Twoje nastoletnie dziecko w przyszłości chce pracować twórczo, ale jeszcze nie ma pomysłu na siebie?

Jeśli takie pytania są Ci bliskie, zapraszam Cię na ten webinar. Dlaczego?

Od 7 lat pracujemy z rodzicami, którzy byli w takim samym miejscu, gdzie Ty. Nowe technologie, nowe zawody rozwijają się tak szybko, że trudno nadążyć. Specjalizujemy się coraz bardziej. Wchodzimy w coraz większą liczbę nisz. Pojawiają się nowe branże, nowe słownictwo. Czasem już kompletnie nie wiadomo, w którą stronę iść. W dodatku w szkołach nie do końca działa doradztwo zawodowe, a rodzic jest pozostawiony sam sobie.

Być może nawet spotkałaś/-eś się ze zdaniem, że z plastyki, rysowania, malowania „nie da się wyżyć”. Może sam/sama tak myślisz, bo jeszcze do niedawna taki krzywdzący „stereotyp absolwenta ASP” panował w opinii publicznej. Być może myślisz, że jest jeszcze czas na przekierowanie tej zdolności w konkretny kierunek, ale w sumie kolejne szkolne lata lecą i lada chwila trzeba będzie podjąć decyzję o przyszłej szkole średniej/wyższej.

Mam dla Ciebie propozycję rozwiązania tej sytuacji. Przyjdź 16 lutego 2023 (czwartek) o godz. 19.00 na webinar, na którym opowiem Ci jak rozwijać artystyczne zdolności nastoletniego dziecka przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi cyfrowych.

Na webinarze opowiem nie tylko o konkretnych narzędziach, ale pokażę Ci na żywo interdyscyplinarny charakter tworzenia gier. Branża tworzenia gier (game dev) jest obecnie większa niż całe Hollywood i ciągle rośnie. To ogromna przestrzeń do pracy dla osób z artystycznym zacięciem. Takie działy w tej branży jak animacja, grafika mają wiele specjalności, a ich nazw nie tłumaczymy już na język polski. Branża posługuje się anglojęzycznymi opisami stanowisk pracy takimi jak np. Art, Visual Art, Animation, Game Design, Content, Motion Graphic Design i wiele innych. Co je łączy? Bez wątpienia poczucie estetyki, artystyczny sznyt i kreatywność.

Branża gier video może być bardzo nieoczywistą drogą zawodową. Ale zanim Twoja nastolatka/Twój nastolatek tam dojdzie, po drodze musi się sporo nauczyć, a przede wszystkim rozwinąć i wykorzystać talent który posiada.

Dlaczego ja i Cyberpaka?

Od 7 lat jako Cyberpaka wspieramy dzieci i młodzież w rozwoju różnych talentów, przekuwając ich pasje i zainteresowania w bardzo konkretne umiejętności. Uczymy do zawodów, które jeszcze nie istnieją, dając biegłość w nowych technologiach. Czas przed komputerem nie jest zmarnowany. Dzięki naszej pracy niejeden nastolatek/nastolatka odnalazł/-a swoje mocne strony. 

0
lat na rynku
0 /5
ocena na Google
0 +
zadowolonych uczniów

Zobacz, co o naszych zajęciach mówią klienci:

Kto poprowadzi webinar?

Dominik Starzyk

W Cyberpace od trzech lat prowadzę kursy Unity na różnych poziomach zaawansowania. Jestem edukatorem, trenerem i programistą. Pasjonatem nauczania – niezależnie od wieku tego, kto chce się uczyć. W życiu zawodowym wspieram i mentoruję osoby dorosłe, które stawiają pierwsze kroki w branży IT. 

Za swoją zawodową misję uważam szerzenie wiedzy i podnoszenie umiejętności w zakresie kompetencji cyfrowych, a za podstawowe narzędzie pracy – kreatywność. W wolnych chwilach realizuję się jako fan gamedev’u i entuzjasta gier cyfrowych wszelkiej maści niezależnie od gatunku czy platformy.

 

Serdecznie zapraszam na mój webinar!

Zadbaj o potencjał swojego dziecka i przyjdź na webinar!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Webinar będzie nagrywany, ale skorzystasz więcej, jeśli będziesz z nami na żywo.

Nagranie z webinaru będzie dostępne tylko dla zapisanych osób.

Dni Otwarte 2023

Zapisu można dokonać telefonicznie: pod numerem tel. 792-538-833, mailowo: kontakt@cyberpaka.pl lub wypełniając poniższy formularz:

Lista rezerwowa