Czy chciałabyś, aby Twoje nastoletnie dziecko nie zmarnowało artystycznego talentu?

Czy chciałbyś, aby w przyszłości wykorzystało swój potencjał?

Jeśli odpowiadasz TAK, to jesteś w dobrym miejscu. Nazywam się Dominik Starzyk i wkrótce opowiem Ci jak rozwijać artystyczne zdolności nastoletniego dziecka przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi cyfrowych. Na co dzień pracuję w kameralnej, krakowskiej Pracowni, gdzie rozwijamy cyfrowo dzieci i młodzież.

Czy kiedyś Twoje dziecko rysowało, ale z jakiegoś powodu przestało?

Czy być może dalej rysuje, nawet wygrywa konkursy plastyczne, ale nie wiadomo jak ukierunkować te zdolności?

Czy chciałabyś/
chciałbyś wspomóc swoje nastoletnie dziecko w rozwoju, ale nie wiesz jak to zrobić?

Czy zastanawiasz się, jak wykorzystać talent Twojego dziecka, który być może leży poza wąskim kanonem szkolnym?

Co zrobić, jeśli Twoje nastoletnie dziecko w przyszłości chce pracować twórczo, ale jeszcze nie ma pomysłu na siebie?

Jeśli takie pytania są Ci bliskie, zapraszam Cię na ten webinar. Dlaczego?

Od 7 lat pracujemy z rodzicami, którzy byli w takim samym miejscu, gdzie Ty. Nowe technologie, nowe zawody rozwijają się tak szybko, że trudno nadążyć. Specjalizujemy się coraz bardziej. Wchodzimy w coraz większą liczbę nisz. Pojawiają się nowe branże, nowe słownictwo. Czasem już kompletnie nie wiadomo, w którą stronę iść. W dodatku w szkołach nie do końca działa doradztwo zawodowe, a rodzic jest pozostawiony sam sobie.

Być może nawet spotkałaś/-eś się ze zdaniem, że z plastyki, rysowania, malowania „nie da się wyżyć”. Może sam/sama tak myślisz, bo jeszcze do niedawna taki krzywdzący „stereotyp absolwenta ASP” panował w opinii publicznej. Być może myślisz, że jest jeszcze czas na przekierowanie tej zdolności w konkretny kierunek, ale w sumie kolejne szkolne lata lecą i lada chwila trzeba będzie podjąć decyzję o przyszłej szkole średniej/wyższej.

Mam dla Ciebie propozycję rozwiązania tej sytuacji. Przyjdź 14 lutego 2023 (wtorek) o godz. 19.00 na webinar, na którym opowiem Ci jak rozwijać artystyczne zdolności nastoletniego dziecka przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi cyfrowych.

Na webinarze opowiem nie tylko o konkretnych narzędziach, ale pokażę Ci na żywo interdyscyplinarny charakter tworzenia gier. Branża tworzenia gier (game dev) jest obecnie większa niż całe Hollywood i ciągle rośnie. To ogromna przestrzeń do pracy dla osób z artystycznym zacięciem. Takie działy w tej branży jak animacja, grafika mają wiele specjalności, a ich nazw nie tłumaczymy już na język polski. Branża posługuje się anglojęzycznymi opisami stanowisk pracy takimi jak np. Art, Visual Art, Animation, Game Design, Content, Motion Graphic Design i wiele innych. Co je łączy? Bez wątpienia poczucie estetyki, artystyczny sznyt i kreatywność.

Branża gier video może być bardzo nieoczywistą drogą zawodową. Ale zanim Twoja nastolatka/Twój nastolatek tam dojdzie, po drodze musi się sporo nauczyć, a przede wszystkim rozwinąć i wykorzystać talent który posiada.

Dlaczego ja i Cyberpaka?

Od 7 lat jako Cyberpaka wspieramy dzieci i młodzież w rozwoju różnych talentów, przekuwając ich pasje i zainteresowania w bardzo konkretne umiejętności. Uczymy do zawodów, które jeszcze nie istnieją, dając biegłość w nowych technologiach. Czas przed komputerem nie jest zmarnowany. Dzięki naszej pracy niejeden nastolatek/nastolatka odnalazł/-a swoje mocne strony. 

0
lat na rynku
0 /5
ocena na Google
0 +
zadowolonych uczniów

Zobacz, co o naszych zajęciach mówią klienci:

Kto poprowadzi webinar?

Dominik Starzyk

W Cyberpace od trzech lat prowadzę kursy Unity na różnych poziomach zaawansowania. Jestem edukatorem, trenerem i programistą. Pasjonatem nauczania – niezależnie od wieku tego, kto chce się uczyć. W życiu zawodowym wspieram i mentoruję osoby dorosłe, które stawiają pierwsze kroki w branży IT. 

Za swoją zawodową misję uważam szerzenie wiedzy i podnoszenie umiejętności w zakresie kompetencji cyfrowych, a za podstawowe narzędzie pracy – kreatywność. W wolnych chwilach realizuję się jako fan gamedev’u i entuzjasta gier cyfrowych wszelkiej maści niezależnie od gatunku czy platformy.

 

Serdecznie zapraszam na mój webinar!

Widzimy się na webinarze?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Webinar będzie nagrywany, ale skorzystasz więcej, jeśli będziesz z nami na żywo.

Dni Otwarte 2023

Zapisu można dokonać telefonicznie: pod numerem tel. 792-538-833, mailowo: kontakt@cyberpaka.pl lub wypełniając poniższy formularz:

Lista rezerwowa