Trenerzy

fot_Kamila_Buturla_Cyberpaka_trenerzy (2)

Kamila Chyży – instruktorka robotyki, trenerka. Absolwentka Inżynierii Biomedycznej na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała pracując jako instruktorka ZHP, animatorka, wychowawczyni kolonijna oraz  prowadząca liczne warsztaty i kursy dla dzieci i młodzieży. W czasie wolnym pracuje w organizacjach pozarządowych, promując ideę nauki programowania wyrównującej szanse edukacyjne. Poszerza swoją wiedzę z zakresu biomimetyzmu. Uwielbia poznawać świat poprzez podróże i książki.

 

 

 

 

 

 

fot_Kamila_Buturla_Cyberpaka_trenerzy (3)

Mirosław Bohatkiewicz – z wykształcenia mechatronik z krakowskiego AGH, z pasji programista i odwieczny fan LEGO. Członek Stowarzyszenia Edukacji Pozaformalnej „MERITUM”, gdzie merytorycznie odpowiadał za szkolenie członków sieci Gminnych Ośrodków Programowania. Współautor programu kursów i warsztatów w Cyberpace. Uwielbia dzielić się wiedzą, prowadzi wiele zajęć zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem modeli przestrzennych i ich drukowaniem na drukarce 3D. Jazda na rowerze i wyjazdy w góry pozwalają zachować life-work balance.

 

 

 

 

 

 

fot_Kamila_Buturla_Cyberpaka_trenerzy (4)

Anna Czernek – z wykształcenia filozofka, z pasji technologiczny i książkowy geek. Posiada specjalizację z zasobów cyfrowych oraz elektronicznego publikowania w INiB UJ. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała organizując i prowadząc warsztaty edukacyjne, w jednej z krakowskich instytucji kultury. Ciągle zaangażowana w przeróżne inicjatywy i projekty z zakresu nowych technologii, promocji czytelnictwa, kompetencji cyfrowych. Prywatnie mama dwójki dzieci, które podkręcają dziecięcą radość odkrywania, poznawania nowego i łączenia edukacji z zabawą.

 

 

 

 

 

 

fot_Kamila_Buturla_Cyberpaka_trenerzy (1)

Bartosz Kosiński – doświadczony animator, pedagog, trener, mający na koncie kilka tysięcy godzin szkoleniowych oraz kilkadziesiąt projektów edukacyjnych, realizowanych w Polsce i za granicą. Autor i inicjator projektów promujących m.in. naukę programowania, bezpieczeństwo w sieci, wykorzystanie nowych technologii w edukacji. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce, trener ECDL. Współautor programu merytorycznego w Cyberpace. Kolekcjoner Lego Technics. W wolnych chwilach pracuje nad swoją rozprawą doktorską, badając media społecznościowe w Polsce. Kocha dobrą muzykę i gotowanie.

 

 

 

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej?