O Cyberpace

Jesteśmy miejscem otwartym na młodych fanów technologii, programowania i cyberprzestrzeni. Wierzymy, że nowi członkowie Cyberpaki nie tylko pokochają programowanie, ale zdobędą wartościowe umiejętności i kompetencje.

Jak uczymy?

robot

Kursy Cyberpaki polegają na praktycznej nauce programowania. Każde zajęcia są niesamowitą wyprawą w świat najnowszych technologii.
Nabywamy umiejętności niezbędnych w społeczeństwie informacyjnym. Do problemów podchodzimy w sposób analityczny. Uczymy się skupienia. Bawiąc się, poznajemy świat.

Kogo zabieramy na pokład?

robot

Aby dołączyć do Cyberpaki wystarczy mieć ukończone 8 lat. Zabieramy ze sobą dzieci, które odkryły w sobie zainteresowanie technologiami informatycznymi oraz te, które dopiero chcą je poznać. W wir naukowej przygody chętnie porywamy uczniów, którzy nieproduktywnie spędzają czas przed komputerem oraz mają problemy ze skupieniem uwagi.

Podróżuje z nami również młodzież. Cyberpaka pomieści utalentowanych nastolatków o każdym wzroście, ale nie starszych niż 19 lat ;).

Naszym celem może był pełen kurs złożony z cyklu zajęć warsztatowych lub pojedyncze warsztaty na różnych poziomach zaawansowania.

Co nas wyróżnia?

robot

 

  • jesteśmy specjalistami z pasją, wiedzą i doświadczeniem,
  • uwielbiamy nowe technologie, ale jeszcze bardziej dzielenie się zamiłowaniami z młodymi ludźmi – to oni stoją w centrum naszych zajęć,
  • kursy i warsztaty szyjemy na miarę – nikogo nie ograniczamy ścisłym programem czy instrukcją – liczy się kreatywność i podejmowanie wyzwań,
  • dysponujemy odpowiednią ilością sprzętu, dostosowaną do celu zajęć, a także doskonale wyposażoną pracownią w centrum miasta,
  • stawiamy na jakość – tylko dobrze przygotowane zajęcia przynoszą oczekiwane rezultaty,
  • dbamy o atmosferę sprzyjającą twórczym wyzwaniom,
  • zapewniamy prowiant na wspólną drogę – napoje i drobne przekąski zawsze mamy pod ręką.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej?